25 rokov skúseností v obore

O nás
Už viac ako dve desaťročia sa špecializujeme na návrh a realizáciu elektrických rozvodov. Za ten čas sme pracovali na mnohých projektoch a nadobudli veľa skúseností. Našou prioritou je od úplného začiatku poskytovať kvalitné a profesionálne služby a zároveň byť ústretoví voči našim zákazníkom.

Náš príbeh

Začiatky
Počiatok spoločnosti JANELE sa datuje ešte dlho pred jej samotným vznikom, keď si môj otec založil živnosť a začal podnikať v obore elektromontáží. Tým položil nielen pevné základy pre naše fungovanie a za 25 rokov fungovania získal obrovské množstvo skúseností a prehľad, ale ovplyvnil aj moje budúce smerovanie a kariéru. Preto som hneď po ukončení štúdii založil túto spoločnosť a pokračoval v rodinnom podnikaní aj naďalej.
Postupný rozvoj
Využil som však svoje schopnosti a rozšíril portfólio služieb o nové a moderné technológie ako sú napríklad inteligentné elektroinštalácie, zabezpečovacie a prístupové systémy. Zároveň sme zmodernizovali aj spôsob projektovania a začali využívať systémy BIM. Tým pádom vznikla spoločnosť postavená na dlhoročných skúsenostiach s moderným zameraním a vyspelými technológiami schopná zvládať aj tie najnáročnejšie projekty.
Ing. Jozef Januška, CEO

Naše hodnoty

JANELE nepredstavuje len názov firmy, ale je to značka, za ktorou stojíme vlastnými menami.
Kvalita
Kvalita našich služieb závisí od našich ľudí – skúsených odborníkov, ktorí skutočne rozumejú svojej práci, vidia za hranice svojich štandardných povinností a hľadajú riešenia a príležitosti na zlepšenie.
Profesionalita
Naša profesionalita vychádza najmä z dlhoročných skúseností a neustáleho vzdelávania sa. Sme na seba naozaj nároční, takže si môžete byť istí, že vo výsledku dostávate služby prvotriednej kvality a odbornosti.
Zodpovednosť
Zodpovednosť je princíp, ktorý úzko súvisí s profesionalitou našich ľudí. Preberáme ju za všetku našu prácu. A to pri rešpektovaní zákonov, noriem a dodržiavaní zásad bezpečnosti práce a ochrany zdravia.
Dôveryhodnosť
Vždy konáme v súlade s etickými normami, dodržujeme pracovnú disciplínu, zodpovedne a včas plníme svoje povinnosti. Zakladáme si na korektných vzťahoch ku klientom a zabezpečujeme efektívny výkon služieb.
Stabilita
Už 25 rokov pomáhame naším klientom s návrhom a realizáciou elektrických rozvodov. Našou ambíciou je v tom pokračovať a robiť to ešte lepšie tak, aby sme boli stabilným partnerom nielen pre klientov, ale aj zamestnancov.

Sme členmi

BIM
Asociácia Slovensko
Slovenský elektrotechnický zväz
Komora elektrotechnikov Slovenska
Slovenská komora
stavebných inžinierov

© 2023 JANELE spol. s r.o. |
Vytvoril BOLD Digital
© 2023 JANELE spol. s r.o. |
Vytvoril BOLD Digital